Коли призначають старшини: умови та критерії

Коли призначають людину старшиною?

У всіх організаціях є люди, які, крім своїх основних обов'язків, також виконують функції старшин. Але що визначає, коли людині довіряють цю відповідальну роль?

Одним із критеріїв, які можуть впливати на призначення старшини, є досвід та знання. Людина, яка має багатий досвід у певній сфері, має не тільки навички, а й глибоке розуміння процесів. Його досвід може стати цінним джерелом знань для інших співробітників, що робить його ідеальним кандидатом на посаду старшини.

Другий фактор, який може впливати на призначення старшиною, – лідерські якості. Людина, яка має харизму, авторитет і вміння ефективно керувати людьми, може стати чудовою старшиною. Така людина здатна не лише налагодити командну роботу, а й надихнути своїх підлеглих для досягнення спільних цілей.

Пора рокуВікДата
Весна20-29 років15 березня
Літо30-39 років21 червня
Осінь40-49 років23 вересня
Зима50-59 років21 грудня

– старший лейтенант поліції – 3 роки; – капітан поліції – 4 роки; – майор поліції – 4 роки; – підполковник поліції – 5 років.14 квіт. 2016 р.

Зміст:

Кому дають звання старшина?

За чинним положенням присвоюється найкращим старшим сержантам, які прослужили на сержантських посадах не менше 6 місяців і призначені на посади, для яких штатами передбачено звання старшиниа також позитивно атестованим старшим сержантам при звільненні їх у запас.

Скільки служити до старшини?

молодший сержант – щонайменше 3 місяців вислуги у військовому званні єфрейтор; сержант – щонайменше 3 місяців вислуги у військовому званні молодший сержант; старший сержант – щонайменше 3 місяців вислуги у військовому званні сержант; старшина – не менше 6 місяців вислуги у військовому званні старший сержант.

Як дізнатися своє звання у запасі?

Код військово-облікової спеціальності, військове звання, категорія обліку про запас вказані у військовому квитку у пунктах «служба в запасі», а також у вкладиші «мобілізаційний розпорядження».