Що відбувається зі спайсом: основні способи використання

Спайс – це синтетична суміш психоактивних речовин, яка є аналогом марихуани. Він має сильний ефект, викликаючи ейфорію та галюцинації, але при цьому має багато побічних ефектів і може викликати серйозні проблеми зі здоров'ям.

Багато людей, які спробували спайс, швидко стикаються з його негативними наслідками. Від судом та блювання до параної та депресії – вплив спайсу на організм може бути вкрай небезпечним. Тому багато хто прагне позбутися його якнайшвидше і не викликати подальших проблем.

Існує кілька способів боротися зі спайсом. До них належать як медичні методи, і психологічна допомога. Деяким людям може знадобитися проходження спеціального курсу лікування, щоб позбавитися залежності від спайсу. Інші можуть звернутися за допомогою до психологів, щоб навчитися справлятися з проблемами, що виникають у житті без вдавання до наркотиків.

ДіяОпис
ВживанняЛюди використовують спайс як наркотичний засіб.
ПродажСпайс може бути проданий як в офлайн, так і онлайн магазинах, а також на вулицях міст.
ВирощуванняЩоб отримати спайс, деякі люди вирощують певні рослини, з яких витягують синтетичні речовини для створення.
НаслідкиВживання спайсу може спричинити серйозні фізичні, психологічні та соціальні наслідки для здоров'я людини.
ЗаборонаУ багатьох країнах спайс є незаконним наркотичним засобом та його виробництво, поширення та вживання заборонено законом.

Навіщо палять спайси?

Широке поширення обумовлено тим, що наркотик є курильним і коштує в кілька разів дешевше за інші наркотики.Чому підлітки палять спайс? Підлітків приваблює зовнішній вигляд – яскраві пакетики з «пахощами». Від цього спайсу можна відчути себе вільніше та впевненіше.

Скільки коштує 1 г спайсу?

До речі, приблизна вартість за грам цього наркотику дуже велика і становить близько півтори тисячі рублів.

Що ти відчуваєш під спайсом?

Під час вживання курильної суміші людина відчуває почуття ейфорії, у неї піднятий настрій, йому здається, що його можливості практично безмежні. Згодом при тривалих перервах між прийомами відзначається депресія, знервованість, знижений настрій.