Розкриваємо секрет: скільки можна скинути ваги за тиждень на рисі

Рис є одним із найпоширеніших продуктів на наших кухнях. Він не тільки славиться своїм чудовим смаком, але і є чудовим помічником у боротьбі з надмірною вагою. Цікаво знати, скільки можна скинути за тиждень, якщо вживати виключно рис.

Перш ніж розпочати процес схуднення на рисовому раціоні, важливо розуміти, що результати можуть відрізнятися залежно від індивідуальних особливостей організму. Однак, якщо дотримуватись правильного підходу, можна досягти значних успіхів за порівняно короткий термін.

Рис є ідеальним продуктом для схуднення, оскільки він багатий на клітковину, не містить жиру і холестерину, і забезпечує організм необхідними поживними речовинами. Але щоб схуднути ефективно, необхідно приймати рис із певним розрахунком.

Скільки можна скинути за тиждень на рисі
День тижняВранціВденьУвечері
Понеділок100 г150 г100 г
Вівторок100 г150 г100 г
Середа100 г150 г100 г
Четвер100 г150 г100 г
П'ятниця100 г150 г100 г
Субота100 г150 г100 г
Неділя100 г150 г100 г

Скільки можна скинути за тиждень на рисі?

Рисова дієта – популярний план схуднення. Усього за 7 днів на рисі можна втратити до 10 кг! Ця дієта не дуже відрізняється від рисового дня, за винятком, мабуть, кількості продукту. Добова порція – 250 г сухого рису, який потрібно зварити.

Скільки кг можна скинути на рисі?

Триденна дієта на рисі Будь-які спеції, сіль, цукор, кава, фрукти чи овочі повністю виключені з раціону.В результаті дієти, якщо харчуватися правильно, ви втратите від 2 до 4 кг зайвої ваги за рахунок потужної детоксикації кишечника та втрати зайвої вологи.

Чи можна їсти рис коли худнеш?

Ви можете є рис кожен день і худнути! Дійсно, по-перше, тому що Мал має дорогоцінну перевагу швидко насичувати вас. Таким чином, немає необхідності вживати його надто багато. Навіть 60 грамів більше, ніж достатньо.

Чому не можна їсти рис під час дієти?

1 Чому не можна ввечері їсти рис? Вчені вважає, що з вечірнього раціону слід виключити рис. За їхніми словами, цей продукт містить багато крохмалю та швидких вуглеводів, що провокують різкі коливання цукру в крові, спалахи апетиту, а також активізують процес жировідкладення в тілі.